Het hangt af van het merk, de hoeveelheid en de locatie waar het is gekocht. Appelciderazijn wordt meestal verkocht in flessen of kannen, dus de kosten per theelepel kunnen variëren. Gemiddeld kost een theelepel appelazijn ongeveer een paar cent tot een paar cent, afhankelijk van de hierboven genoemde factoren. |